Ya Sonra Film Afiş
Share
Ya Sonra Basin Sayfası
Ya Sonra


Adem - Özcan Deniz
ADEM
ÖZCAN DENİZ
Didemle evliliğinin yedinci yılını yaşamaktadır. Birkaç ticari denemesi olmuş ama başaramamış ve boyunun ölçüsünü almıştır. Veterinerliğe devam etmektedir. Arkadaşlarıyla vakit geçirmek, maça gitmek, müzikle uğraşmak ve arada sırada hep beraber dışarı çıkmak haricinde hayatın rutin akışına kendini kaptırmıştır. Ama bencilliği ve hep arkasından sürüklediği karısının uyarılarını dikkate almaması kabusu olacaktır… Karısına olan aşkını hatırlaması için büyük bir sarsıntı onu beklemektedir.
Adem - Özcan Deniz
DİDEM
DENİZ ÇAKIR
Çok önemli bir mimar adayıdır ama sevip evlendiği adam uğruna her şeyden vazgeçmiştir. Onun mutluluğunu kendi mutluğu olarak düşünmüştür. Hayatını Adem' e adamış, çok sevmiştir. Hala da seviyordur ama Adem artık eskisi gibi değildir. Aşık olup evlendiği adamın bu kadar değişmesi ve duyarsızlığı ilişkilerini çok yıpratmıştır. Tek yakın arkadaşı Ayten'in ön ayak olmasıyla kariyerine kaldığı yerden devam etme kararı alır ve hayata tutunmak için üzerindeki kabuğu kırmak için uykusundan uyanır. Ama o ana kadar onu umursamayan aşk, kıskançlık olarak geri dönmüştür.
Adem - Özcan Deniz
CEM
BARIŞ FALAY
Etrafında her şeyin sadece en kalitelisi ve en iyilerinin barınmasına izin veren çok zengin bir iş adamıdır. Hayatta istediği her şeyi elde edecek güce sahiptir. Etrafı da bu güce itaat edenlerle doludur. Ama Didem'le tanıştığında belki de ilk kez istediği her şeyi elde etmenin o kadar da kolay olmadığını anlayacaktır. Hayatın ona da öğreteceği bir kaç dersi olacaktır.
Adem - Özcan Deniz
ALİ
RAGIP SAVAŞ
Adem'in çapkın ve bir o kadar da kaygısız arkadaşı. Sahibi olduğu bar ve arkadaşları ona hayattan keyif almak için yetmektedir. Ama çapkınlığın apayrı bir tadı vardır ve hastalık denecek kadar bağımlıdır. Bütün bu aşk trafiği içinde nasıl becerdiğine akıl sır ermeyen bir ustalıkla her durumdan sıyrılmayı başarmaktadır.
Ayten - Janset
AYTEN
JANSET
Didem'in en yakın arkadaşıdır. Bir parça feminist havası vardır ama anaçlığı, Didem ve Timur söz konusu olduğunda tüm ağırlığıyla ortaya çıkmaktadır. Yeni kurdukları işyerini hayatta tutabilmek ve başarılı olmak için ekibin dinamosu görevini üstlenmiştir.
Adem - Özcan Deniz
BURCU
NAZ ELMAS
Cem'in isteyip elde edilmiş sevgililerinden biridir. Çok güzeldir.Ama Didem'in ortaya çıkmasıyla, Cem'in kendisinden vazgeçmesini öyle kolay kabul etmeyecektir. Hayatın bir kadına yapacağı en büyük sürpriz, filmin sonunda dudaklarda tatlı bir gülümsemeye neden olacaktır.
Ozan - Erdem Akakçe
OZAN
ERDEM AKAKÇE
Adem ve Ali'nin avukat arkadaşıdır. Her arkadaş grubunda olan maskot pozisyonu ona kalmıştır. Açlığa katlanamaz bir de sıcağa… Rüyalarının kadınını aramaktadır ama o kadar uzağa gitmesi gerekmeyecektir. Belki de katlanamadığı sıcak ve açlık, ona hiç ummadığı bir aşkı tattıracaktır.
Timur - Mehmet Aslan
TİMUR
MEHMET ASLAN
Rakiplerine inat açtığı mimarlık ofisinin başarılı olması için yaşadığı gerginlikle bırakmaya çalıştığı sigara bağımlılığı bir araya geldiğinde çekilmez patron, arkadaş olmaktadır. Bütün umudu Didem'in mimarlık başarısıdır. Ama o da pek parlak görünmemektedir. Stres topu Ayten aynı zamanda en yakın arkadaşıdır.
AKIN - ATAKAN ILGAZDAĞ
AKIN
ATAKAN ILGAZDAĞ
Adem'in müzisyen arkadaşıdır. Çıkartacağı albümün heyecanını yaşarken, albümünde müzikal yeteneğine inandığı Adem'in de bir şarkısı vardır. Bu şarkı Adem'in hayatının ipuçlarını taşımaktadır.
NUMAN - ALTUĞ YÜCEL
NUMAN
ALTUĞ YÜCEL
Cem'in avukatlarından biridir ve pis işlerin uzmanıdır. Ele geçirilmesi gereken arazinin peşindedir. Pişkin ve dalavereci hali daha ilk görüşte anlaşılmaktadır. Onun süprizi de meslektaşı Ozan'dadır.
Adem - CEZMİ BASKIN
ADEM'İN BABASI
CEZMİ BASKIN
Adem'in ticari hayallerine, gücünün yettiğince maddi desteğini esirgememiştir. Ama başarısız yatırımlardan sonra Adem'e sadece tüm dobralığıyla öğüt vermektedir. Doğduğu topraklara bağlıdır ve Adem'in İstanbul'a gitmiş olması onu çok sinirlendirmektedir.

Ece - FATMA TOPTAŞ
ECE
FATMA TOPTAŞ
Seksi haliyle Adem'i elde etmek için sürekli taaruz halindedir. Tam kale fethedilecektir ki…
Mahir - MEHMET ULAY
MAHİR
MEHMET ULAY
Cem'in babasından yadigar sağ koludur. Cem'in tüm duyguların ve şifrelerini çözebilmiş tek kişidir. Ama o bile Cem'in hırslarıyla başa çıkmakta zorlanmaktadır.
SAFİYE - AYŞEN GRUDA
SAFİYE
AYŞEN GRUDA
Bir İstanbul hanimefendisidir. Cok degerli bir arazinin de sahibidir. Askla ugurladigi kocasinin ardindan, bu araziye sahip cikan tek kisidir. Hayirsiz torunu ise bu araziyi onun elinden almaya calismaktadir. Torununun bu yolda karsisindaki tek engel Adem'dir.
DİDEM ANNE - ALİYE UZUNATAĞAN
DİDEM'İN ANNESİ
ALİYE UZUNATAĞAN
Kızının herzaman yanındadır ve yeni nesil kadınların boğuştuğu sorunlardan uzak Ege'li huzurlu bir kadın.

DİDEM BABA - İSMAİL DÜVENCİ
DİDEM'İN BABASI
İSMAİL DÜVENCİ
Gerçek bir Ege'li ruhuna sahip sevecen ama az biraz aksi. Hayatı akışına bırakmış karmaşalardan uzak sessiz bir adam.
Ya Sonra Film Oyuncularıelmalma marka iletişim hizmetleri